All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ motorized pop up power socket ] match 96 Products.
Motorized Hidden Kitchen Pop Up Sockets Anti Pinch Kitchen Counter Sockets
| Product Name: | Kitchen Pop-Up Power Dock |
|---|---|
| Custom Color: | Silver Grey, Bright Black, Black Matt, Golden |
| Warranty: | 18 Months From The Goods Out Of Factory Date |
Intelligent Retractable Lifting Pop Up Socket 13A Tabletop Type
| Product Name: | Tabletop Socket |
|---|---|
| Rated Current: | 13A |
| Material Of Shell: | Aluminum Alloy |
20 Amps Office Furniture Desktop Power Plugs Tabletop Socket Outlet
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
Table Mounted Data Socket Outlet ODM Conference Pop Up Outlets
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Cover Finish: | Silver |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
Flame Resisting 2.1A 5V Intelligent Motorised SAA Pop Up Socket
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Space Required Below Surface: | 370mm From Top Of Surface, 102mm In Diameter |
| Modular Configuration: | 4x Italy Outlets, 1x USB Charging Outlets 2.1A 5V |
20 Amps 250V Table Pop Up Outlets With Aluminium Alloy Cover
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
20 Amps 250V Table Pop Up Outlets With Aluminium Alloy Cover
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |
20 Amps 250V Table Pop Up Outlets With Aluminium Alloy Cover
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
Touch Open Kitchen Pop Up Outlet IP55 Hidden Kitchen Worktop Plugs
| Product Name: | Hidden Power Grommet |
|---|---|
| Custom Color: | Silver, Black, Golden |
| Outlet Configurations: | 2 X US Socket And 2 X USB |
10A Waterproof Kitchen Pop Up Sockets Motorized Vertical Socket Tower
| Product Name: | Pop Up Sockets |
|---|---|
| Custom Color: | Silver, Black, Golden |
| Outlet Configurations: | 2 X 16A 250V Schuko Outlets And USB Charger |

