All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ motorized pop up power socket ] match 96 Products.
Aluminum Alloy Pop Up Kitchen Worktop Sockets Motorized
| Product Name: | Granite Top Pop Up Sockets |
|---|---|
| Custom Color: | Silver Grey, Bright Black, Black Matt, Golden |
| Warranty: | 18 Months From The Goods Out Of Factory Date |
110V 250V Aluminium Alloy Manual HGZN 601 Pop Up Socket
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Space Required Below Surface: | 370mm From Top Of Surface, 102mm In Diameter |
Motorized Polished Pop Up Floor Outlet Double Socket Floor Box CE Passed
| Product Name: | Pop-up Floor Box |
|---|---|
| Installation Method: | Floor Mounted |
| Included Components: | Outlet Receptacles, Junction Box, Aluminium Alloy Cover |
White Pull Up Socket Deskop Kitchen Benchtop Power Outlet CE Certificate
| Product Name: | SAA Approved Pull Up Desktop Socket |
|---|---|
| Color:: | Silver, White LED |
| Material:: | Refined Hardened Scratch-resistive PVC Plastic |
Manual Hidden Waterproof Table Top Power Outlets , Table Top Receptacles
| Color:: | Silver, White LED |
|---|---|
| Material:: | Refined Hardened Scratch-resistive PVC Plastic |
| Current Capacity:: | 13A 16A |
Bench - Top Sealed Pull Up Socket Tabletop Socket Outlet Long - Life Time
| Color:: | Silver, White LED |
|---|---|
| Material:: | Refined Hardened Scratch-resistive PVC Plastic |
| Current Capacity:: | 13A 16A |

