All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ motorized pop up power socket ] match 96 Products.
Aluminum Motorized Pop Up Kitchen Worktop Sockets With 102mm Cutout
| Product Name: | Granite Top Pop Up Sockets |
|---|---|
| Custom Color: | Silver Grey, Bright Black, Black Matt, Golden |
| Warranty: | 18 Months From The Goods Out Of Factory Date |
Israel High Safety Recessed Receptacles With Anti - Pinch Protection kitchen Motorized pop socket
| Product Name: | Pop Up Counter Outlet With Israel Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, White LED |
| Customized: | Available |
Golden Round Kitchen Pop Up Sockets , Pop Up Receptacles Kitchen Countertop
| Product Name: | Kitchen Pop Up Outlets |
|---|---|
| Custom Color: | Silver, Black, Golden |
| Warranty: | 18months From The Goods Out Of Factory Date |
IP44 Protected Motorized Pop Up Countertop Outlet With 1 Universal Power and Bluetooth speaker and USB
| Current: | 13A 250V Universal Outlet |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Application: | Kitchen Countertop |
Island Worktop Kitchen Pop Up Sockets Extension Power Board 3 Outlet 2 USB Port
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, |
| Material: | Aluminium Alloy |
Electric Automatic Phone Kitchen Pop Up Sockets 1 Sockets 2 USB Bluetooth Speaker
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, |
| Material: | Aluminium Alloy |
Italy Design Hidden Style Desktop Plug Sockets For Conference Table Worktop
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, |
| Material: | Aluminium Alloy |
Aluminum Motorized Rotating Tabletop Flip Up Socket 250V 10A Non Grounding
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Grounding: | Non-Grounding |
Aluminium Alloy Pin Plug Motorized 16A Rated Pop Up Socket
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Space Required Below Surface: | 370mm From Top Of Surface, 102mm In Diameter |
Round Pin Plug Smart Motorized Sockets Kitchens Pop Up Outlet With Speaker
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, |
| Material: | Aluminium Alloy |

