All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ motorized pop up power socket ] match 96 Products.
Motorized Pop Up Lifting Waterproof Power Outlet Worktop Power Tower Socket
| Product Name: | Kitchen Pop-Up Power Dock |
|---|---|
| Custom Color: | Silver Grey, Bright Black, Black Matt, Golden |
| Type Of Cable: | 4V-75, H05VV-F, Ordinary Type |
Intellectual Horizontal Pop Up Electrical Outlet Motorized 10A
| Model Number: | HGZN-TS2/GFCI |
|---|---|
| Rated Current: | 10a,13a,16a |
| Material Of Shell: | Aluminum Alloy |
Motor Driven Kitchen Pop Up Sockets Silver Color Flush Mounted on Bar Counter
| Product Name: | Pop Up Desktop Socket |
|---|---|
| Custom Color: | Silver |
| Outlet Configurations: | 2 X 10A 250V Combined 2 Pin And 3 Pin Outlets And USB Charger |
Intelligent Motorized Pop Up Socket Aluminum Tabletop Pop Up Socket
| Model Number: | HGZN-TS3/EU-O |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Material Of Shell: | Aluminum Alloy |
LED Lighted Pop Up Power Point Tower 3 x Universal Outlets For Kitchen Counter Top
| Product Name: | Led Lighted Motorized Pop Up Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, White LED |
| Material: | Refined Hardened Scratch-resistive PVC Plastic |
Intelligent Motorised Kitchen Pop Up Sockets Desktop Electrical Sockets With Bluetooth
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, |
| Material: | Aluminium Alloy |
240V Office Furniture Tabletop Switch Socket / Pop Up Desk Power Outlet For Conference Table
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |
250V 13A Motorised Pop Up Electrical Plug Socket With CE / TUV Certification
| Product Name: | Pop Up Socket Outlet Motorized |
|---|---|
| Color:: | Silver, White LED |
| Material:: | Refined Hardened Scratch-resistive PVC Plastic |
Motorized Pop Up Counter Outlet , 2 x Schuko Pop Up Desk Power Outlet
| Product Name: | Pop Up Counter Outlet With Schuko Sockets |
|---|---|
| Color: | Silver, White LED |
| Customized: | Available |
Motorized Israel Style Automatic Pop Up Socket For Multifunctional Power System
| Product Name: | Kitchen Hidden Socket |
|---|---|
| Color: | Silver, |
| Material: | Aluminium Alloy |

