All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ motorized pop up power socket ] match 96 Products.
TUV Approved Motorized Pop Up Outlet Refined Hardened Scratch - Resistive PVC Plastic
| Product Name: | Motorized Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Color:: | Silver, White LED |
| Material:: | Refined Hardened Scratch-resistive PVC Plastic |
Automatic Residential Kitchen Motorized Pop Up Socket With 102mm Cutout
| Product Name: | Tabletop Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Application: | Residential / General-Purpose |
| Color: | Silver, White LED |
Kitchen Aluminium Worktop Motorized Pop Up Socket Flush Mounted
| Model Number: | HGZN-TS2/UK |
|---|---|
| Rated Current: | 13A |
| Material Of Shell: | Aluminum Alloy |
Recessed Wireless Charger Strip Touch Open Motorized Pop Up Outlet
| Product Name: | Kitchen Pop Up Outlets |
|---|---|
| Custom Color: | Silver, Black, Golden |
| Warranty: | 18months From The Goods Out Of Factory Date |
IP44 Waterproof Kitchen Power Outlet Anti Pinch Motorized Pop Up Socket
| Product Name: | Pop Up Sockets |
|---|---|
| Custom Color: | Silver, Black, Golden |
| Outlet Configurations: | 2 X 16A 250V Schuko Outlets And USB Charger |
Domotical Recessed Motorized Pop Up Socket For Kitchen Worktops
| Model Number: | HGZN-TS3 |
|---|---|
| Rated Current: | 13A |
| Material Of Shell: | Aluminum Alloy |
Worktop Recessed Concealed Motorized Pop Up Outlet 10A 250V
| Model Number: | HGZN-TS2 |
|---|---|
| Rated Current: | 13A |
| Material Of Shell: | Aluminum Alloy |
Israel Style Motorized Pop Up Socket For Multifunctional Power System
| Model Number: | HGZN-TS2 |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Material Of Shell: | Aluminum Alloy |
16A Waterproof Circular Power Sockets Desktop Electrical Power Socket
| Product Name: | Motorised Pop Up Power Point |
|---|---|
| Application: | Worktops, Counter Tops, Bench Tops |
| Space Required Below Surface: | 370mm From Top Of Surface, 102mm In Diameter |
Kitchen Office Worktop Motorized Pop Up Socket With Dual USB Plug
| Product Name: | SAA Approved Motorized Pop Up Socket |
|---|---|
| Material:: | Refined Hardened Scratch-resistive PVC Plastic |
| Current Capacity:: | 10A |

