All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ pop up floor receptacle ] match 126 Products.
13V multimedia hidden pop up pop up electrical outlet for meeting room furniture desktop socket
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Port: | Female |
EU Power Plug Conference 250V Waterproof Floor Outlet For Residential
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 266*130mm |
Aluminum Alloy 250V Table Pop Up Power Box For Desktop
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
Table Mounted Data Socket Outlet ODM Conference Pop Up Outlets
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Cover Finish: | Silver |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
Multi Function Table Pop Up Outlet Mount Hidden Universal Desktop Power Socket
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
UK Style Pop Up Double Floor Socket Telephon And Rj45 Network Power Outlet
| Product Name: | Floor Socket |
|---|---|
| Installation Method: | Floor Mounted |
| Included Components: | Outlet Receptacles, Junction Box, Aluminium Alloy Cover |
20 Amps 250V Table Pop Up Outlets With Aluminium Alloy Cover
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |
20 Amps 250V Table Pop Up Outlets With Aluminium Alloy Cover
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
Residential Conference Table Pop Up Outlets With USB Type C
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
Multimedia Recessed Usb Charging. Table Pop Up Socket Outlets Box 3 buyers
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |

