All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ pop up floor receptacle ] match 126 Products.
Long Life Telephoned Trade Show Floor Mounted Power Outlet For Meeting Room
| Product Name: | AU Standard Floor Socket |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Rated Voltage: | AC 110~250V, 50~60Hz |
Gold Copper Color Network Double Floor Socket Box , Floor Electrical Outlet
| Product Name: | Concrete Floor Box |
|---|---|
| Installation Method: | Floor Mounted |
| Included Components: | Outlet Receptacles, Junction Box, Aluminium Alloy Cover |
Chinese hot sell Pop socket Pop Up Type Conference Table Power Outlet For Office Furniture
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Rated Current: | 10/12/16A |
Electrical Waterproof Floor Mounted Outlets 6amps Sandblasting
| Product Name: | Pop Up Socket |
|---|---|
| Panel Material: | Brass Alloy Or Aluminum Alloy |
| Surface Treatment: | Drawing /sandblasting/spray Painting |
Universal Duplex Waterproof Floor Socket Outlet 20amps Zinc Copper Alloy
| Product Name: | Pop Up Socket |
|---|---|
| Panel Material: | Brass Alloy Or Aluminum Alloy |
| Surface Treatment: | Drawing /sandblasting/spray Painting |
Customized GFCI Water Rated Round Floor Socket 125v Brass Alloy
| Product Name: | Brass Floor Outlet Box |
|---|---|
| Top: | Golden |
| Standard: | UL Rated For USA Installations Cul Rated For Canadian Installations |
Durable Table Mounted Double Floor Socket For Double Networking Telephoned
| Product Name: | Concrete Floor Box |
|---|---|
| Installation Method: | Floor Mounted Or Table Mounted |
| Included Components: | Outlet Receptacles, Junction Box, Aluminium Alloy Cover |
Flush Floor Mounted 60Hz Pop Up Outlets Dual Receptacle With USB Type C
| Product Name: | 20A 125V 60Hz Dual Receptacle Waterproof Floor Outlet With 2 USB Charger |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |
Brass Cover Table Pop Up Outlets Waterproof Floor Outlet With USB Charger
| Product Name: | Brass Cover Waterproof Floor Outlet With 2 USB Charger |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Amperage Capacity: | 15Amps |
110V - 250V Waterproof Floor Outlet With Tamper / Weather Resistant Device
| Product Name: | Waterproof Floor Outlet With 20 Amps Receptacle |
|---|---|
| Max.voltage: | 110-250V |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |

