All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ pop up floor receptacle ] match 126 Products.
Rj11 Waterproof Floor Outlet Electric Lift Telephone Socket For General - Purpose
| Product Name: | Waterproof Floor Outlet With 20 Amps Receptacle |
|---|---|
| Max.voltage: | 110-250V |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |
Brass Covered Pop Out RJ45 Floor Socket With CAT5 / BS Standard Power Outlet
| Product Name: | Pop Out RJ45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Covered |
| Configerations: | UK Power Socket (legrand Style) + CAT5 (RJ45) |
Normal / Soft Round Stainless Steel Pop Up Electrical Floor Box Power Socket
| Product Name: | Brass Floor Outlet Box |
|---|---|
| Top: | Golden |
| Standard: | UL Rated For USA Installations Cul Rated For Canadian Installations |
16A 250V RJ45 Floor Socket , Brass Alloy Floor Outlets In Concrete / Wooden Floor
| Product Name: | RJ45 Floor Socket With 16a 250v Power Outlet |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Alloy |
| Configerations: | EU Power Connector (legrand Styple)+ Network (RJ45) |
Motorized Silver White LED 10A 13A 16A Pop Up Receptacles
| Product Name: | Motorized Pop Up Socket |
|---|---|
| Color:: | Silver, White LED |
| Voltage Max.:: | 250V |
Soft / Slow Openning RJ45 Floor Socket , Silver Stainless Steel Floor Outlet
| Product Name: | RJ45 Floor Socket With 13 Amp British Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Stainless Steel Covered |
| Configerations: | UK Power Socket + Network (RJ45) |
250 Volt 13 Amp Floor Mounted Duplex Receptacle Fire - Proof Soft Pop Up Type
| Product Name: | Pop Up Rj45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Alloy |
| Configerations: | 2 X MF Power Socket (legrand Style)+ 2 X Data (RJ45) |
Aluminium Multimedia Recessed Table Pop Up Outlets With Usb Charging
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
Multimedia Recessed Table Pop Up Outlets Waterproof 125 Volts
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Table Outlet |
|---|---|
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
| Rated Voltage: | 110V-250V |
Pop - Up RJ45 Floor Socket With Universal Power Outlet For Computer Room
| Product Name: | Universal Rj45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Covered |
| Configerations: | Multi-functional Power Socket (legrand Style) + CAT5 (RJ45) |

