All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ pop up floor receptacle ] match 126 Products.
Motorized IP44 Waterproof Table Pop Up Socket 220v With 3 Modulars
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
Multimedia Tabletop Hidden Pop Up Socket Outlet Conference Table Connectivity Box
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
10A Multifunction Hidden Desktop Power Socket Pop Up Table Socket Outlet
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
20 Amps 250V Table Pop Up Outlets With Aluminium Alloy Cover
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Max.voltage: | 125V |
| Cover Material: | Aluminium Alloy |
Brazil OEM Kitchen Office Table Pop Up Outlets Self Grounding Waterproof Floor Outlet
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-250V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
Explosion Proof 13amp Pop Up Desktop Socket Outlet Retractable
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Overall Dimensions: | 266*130mm |
| Model Number: | HZC-612H |
Aluminum Alloy Tabletop Pop Up Power Outlet Socket Standard Grounding Residential
| Product Name: | Pop Up Cover Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Rated Voltage: | 110V-240V |
| Overall Dimensions: | 140*130mm |
Electric Pop Up Waterproof Floor Outlet Box Socket With 20 Amps Receptacle
| Product Name: | Waterproof Floor Outlet With 20 Amps Receptacle |
|---|---|
| Max.voltage: | 110-250V |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |
Square Shape Waterproof Floor Outlet Pop Up Design GFCI Tamper Resistant
| Product Name: | Square Shape Waterproof Floor Outlet |
|---|---|
| Shape: | Square |
| Amperage Capacity: | 20 Amps |
RJ45 Floor Monument Receptacle Golden Panel Spring - Up With Double Data / Telephone Socket
| Product Name: | 4 Modules RJ45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Alloy |
| Configerations: | Double Data Socket (CAT5) + Double Telephone Socket (CAT3) |

