All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ pop up floor receptacle ] match 126 Products.
16A Receptacle Pop Up Floor Socket 2 Pole Surge Protection
| Product Name: | Pop Up Floor Receptacle |
|---|---|
| Material Of Panel: | Aluminium Alloy |
| Application: | Residential / General |
2 Way Pop Up Floor Socket RJ45 Computer Internet Outlet Sockets
| Product Name: | Pop Up Floor Receptacle |
|---|---|
| Material Of Panel: | Aluminium Alloy |
| Application: | Residential / General |
Home / Office Floor Mounted Power Sockets Square Shape Drawnench Silver Color
| Product Name: | Pop Up Floor Outlet |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Available Accessory: | Panasonic Or Legrand Style |
Soft Style Brass Alloy Pop Up Type Floor Receptacle Outlet With GFCI TR 125V 20A
| Model Number: | HGD-2FCC1-D |
|---|---|
| Rated Current: | 20A |
| Rated Voltage: | 110V-250V |
Pop Up Floor Socket RJ45 Data Computer Internet Outlet Stainless Steel Receptacle
| Product Name: | Pop Out RJ45 Floor Socket |
|---|---|
| Configerations: | UK Power Socket (legrand Style) + CAT5 (RJ45) |
| Application: | Concrete Floor |
Aluminium Built - in Pop Up Floor Receptacle With Double Positions India Type Socket
| Product Name: | Pop Up Outlet Box 2 X Power |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Available Modules: | 45*45mm Legrand Style Module |
110V 250V Gold Polished Brass Alloy Pop Up Floor Outlet
| Product Name: | Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass |
| Application: | Concrete Floor, Marble Floor, Wooden Floor In Office, School Room |
Computer Charging Pop Up Floor Socket Brass Panel GFCI Socket Outlet
| Product Name: | GFCI Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass |
| Configerations: | Us Power Socket (legrand Style)+ Data Socket (RJ45) |
Aluminum Alloy Pop Up Floor Mounted Power Sockets 16A Spray Painting
| Model Number: | HGD-2FAC1-2FAC1 |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Rated Voltage: | 110-250V |
Temper Resistant Receptacle Pop Up Floor Socket GFCI Socket Silver Polish
| Model Number: | HGD-2F/AC1-GFCI |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Rated Voltage: | 110V-250V |

