All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ floor socket box ] match 426 Products.
Double Positions Pop Up Floor Socket Germany Standard Twin Floor Socket
| Product Name: | Twin Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Al |
| Configerations: | EU Power Socket (legrand Style)+ Data Socket (RJ45) |
Floor Mounted Pop Up Round Floor Socket Receptacle With Gfci
| Model Number: | HGD-2Y/CC1-1UK1IN |
|---|---|
| Rated Current: | 13a |
| Rated Voltage: | 110V-250V |
Brass Alloy Floor Mounted Pop Up Floor Socket With 2 Gang Multi Plugs
| Model Number: | HGD-2FCC1 |
|---|---|
| Rated Current: | 10A 13A Or 16A |
| Rated Voltage: | 110V-250V |
Waterproof Pop Up Floor Socket 16A Floor Mounted Socket
| Model Number: | HGD-2FAC1-2FCC1 |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Voltage: | 110-250V |
Aluminum RJ45 Floor Socket Monument Receptacle Brass Alloy Golden Panel Spring - Up
| Product Name: | 4 Modules RJ45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Alloy |
| Configerations: | Double Data Socket (CAT5) + Double Telephone Socket (CAT3) |
Golden Color Round Floor Socket 3 Jack Pure Copper British Standard 10A
| Model Number: | HGD-2Y/AC1-1UK1IN |
|---|---|
| Grounding: | Self Grounding |
| Rated Current: | 10A |
Usb Pop Up Floor Outlet Box Electrical Sockets 20Amps With Switch Brass Golden
| Product Name: | Brazil Floor Socket |
|---|---|
| Material: | Brass |
| Configerations: | South Africa Socket Combined With Switch |
45x45 mm Pop Up Floor Socket Double Ways European CEE 7 Schuko Outlet 16A 250V
| Product Name: | Pop Up Floor Box |
|---|---|
| Faceplate Finish: | Aluminium Alloy |
| Available Modulars: | 45*45mm Legrand Style Modulars |
Brass Golden Usb Pop Up Floor Outlet , Longlife CE Floor Electrical Sockets
| Product Name: | Brazil Floor Socket |
|---|---|
| Material: | Brass |
| Application: | Concrete Floor, Wood Floor, Marble Floor At Home, Office, Airport, Hotel, Resturant Etc. |
Silver Electrical Ground Floor Power Socket Outlet Box 2 EU Power + 2 Network
| Product Name: | Double Floor Socket |
|---|---|
| Material: | Al |
| Application: | Concrete Floor, Wood Floor, Marble Floor At Home, Office, Airport, Hotel, Resturant Etc. |

