All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ floor socket box ] match 426 Products.
Lighting Plug Power Track Socket Rail Accessories System With Connectors
| Brand Name: | OEM/ODM |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Grounding: | Self Grounding |
Universal Smart Plug Office Desk Power Track System For Multi Electrical Tabletop Socket
| Brand Name: | OEM/ODM |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Grounding: | Self Grounding |
Electrical Plug Power Track Socket Universal Office Desk Wireless Recessed Rail Track
| Brand Name: | OEM/ODM |
|---|---|
| Rated Current: | 32A |
| Grounding: | Self Grounding |
Removable Trail Power Track Socket Embedded Wall Surface Mounted Multi Functional
| Brand Name: | OEM/ODM |
|---|---|
| Rated Current: | 32A |
| Grounding: | Self Grounding |
FGGP Popular Desktop Track Sockets/ Universal Kitchen Track Socket/ Power Socket Rail Outlet
| Brand Name: | OEM/ODM |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Grounding: | Self Grounding |
FGGP Kitchen Electrical Desktop Wall Grade Track Power Socket Rail Outlet Wireless Removable Outlet/Track Socket
| Brand Name: | OEM/ODM |
|---|---|
| Rated Current: | 16A |
| Grounding: | Self Grounding |
FGGPuniversal kitchen track socket/ power socket rail outlet
| Model Number: | HGD-5 |
|---|---|
| Brand Name: | OEM/ODM |
| Rated Current: | 16A |
16A 250V Square Electrical Outlet Pop Out High Impact And Mechanical Strength
| Product Name: | Watertight Pop Up Floor Boxes |
|---|---|
| Material: | Brass |
| Standard: | IEC Standard |
5A Kitchen Pop Up Sockets Motorized Pop Up Desktop Socket With Wireless Charger
| Product Name: | Pop Up Outlet |
|---|---|
| Custom Color: | Silver, Black, Golden |
| Outlet Configurations: | 2 X 13A 250V Universal Outlets And USB Charger |
Retractable Recessed Kitchen Pop Up Sockets Aluminum Alloy
| Product Name: | Pop Up Outlet |
|---|---|
| Outlet Configurations: | 2 X 13A 250V Universal Outlets And USB Charger |
| Rated Current: | 5A |

