All Products
-
MansourExcellent quality, and quite good service. It's a pleasure working with you. -
Arun JalanI really like the quality of your products and hope to keep good quality.
Keywords [ 2 gang floor socket ] match 190 Products.
13A 250V Double Floor Socket With 2 X International Multi - Configuration Outlet
| Product Name: | Pop Out Floor Boxes With Brass Cover |
|---|---|
| Material: | Brass |
| Modulars Available: | 45*45mm Legrand Style Modular |
Gold Copper Color Network Double Floor Socket Box , Floor Electrical Outlet
| Product Name: | Concrete Floor Box |
|---|---|
| Installation Method: | Floor Mounted |
| Included Components: | Outlet Receptacles, Junction Box, Aluminium Alloy Cover |
Aluminium Alloy Panel RJ45 Duplex Floor Outlet With 2 Gang EU Socket And 2 Data Jack
| Product Name: | Duplex Rj45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Aluminium Alloy |
| Configurations: | 2 X EU Power Socket + 2 X Network (CAT5) |
Office Pop Up RJ45 Socket 2 Gang Electrical Outlet With 2 Outlets / 2 Data Socket
| Product Name: | Dual RJ45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Alloy |
| Configerations: | 2 Pcs BS Power Outlet (legrand Style) + 2 Pcs Network Outlet |
Golden CE Pass Rj45 Floor Socket Outlet Mounted Brazil With USB Charger
| Product Name: | Brazil Floor Socket |
|---|---|
| Material: | Brass |
| Application: | Concrete Floor, Wood Floor, Marble Floor At Home, Office, Airport, Hotel, Resturant Etc. |
CE Pass Rj45 Floor Socket , Floor Mounted Socket Outlet With USB Charger
| Product Name: | Brazil Floor Socket |
|---|---|
| Material: | Brass |
| Application: | Concrete Floor, Wood Floor, Marble Floor At Home, Office, Airport, Hotel, Resturant Etc. |
Aluminium Alloy Double Floor Socket Silver Duplex Floor Box 2 Power 2 Network
| Product Name: | Saudi Arabia RJ45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Aluminium Alloy |
| Configerations: | 2XUK Power Socket + 2XNetwork (RJ45) |
Brass Alloy Floor Mounted Pop Up Floor Socket With 2 Gang Multi Plugs
| Model Number: | HGD-2FCC1 |
|---|---|
| Rated Current: | 10A 13A Or 16A |
| Rated Voltage: | 110V-250V |
250 Volt 13 Amp Floor Mounted Duplex Receptacle Fire - Proof Soft Pop Up Type
| Product Name: | Pop Up Rj45 Floor Socket |
|---|---|
| Material Of Panel: | Brass Alloy |
| Configerations: | 2 X MF Power Socket (legrand Style)+ 2 X Data (RJ45) |
ODM Silver US Plug Pop Up 2 Gang Socket Outlet Schuko Outlet 15A 250V
| Product Name: | Pop Up Floor Box |
|---|---|
| Faceplate Finish: | Aluminium Alloy |
| Available Modulars: | 45*45mm Legrand Style Modulars |

